DOSTAWA I METODY PŁATNOŚCI

Sposoby dostawy

  • Osobiście - 0,00 zł
  • UPS Standard 24 godziny - 24,60 zł

Rodzaje płatności

  • Przelew bankowy

Po złożeniu zamówienia i potwierdzenia jego dokonania, zostaniesz automatycznie przekierowany do następnej strony gdzie znajdować się będzie numer konta bankowego oraz tytuł płatności. Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie realizujemy zamówienie, o czym poinformujemy również e-mailem.

  • Za pobraniem 

Pieniądze za produkty zapłacą Państwo dopiero przy odbiorze zamówionych produktów kurierowi doręczającemu przesyłkę.

  • Gotówka

Ta forma płatności możliwa jest w sklepie stacjonarnym w przypadku odbioru osobistego.

Terminy dostawy

Paczki  są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2-10 dni od otrzymania płatności i wysłane za pośrednictwem UPS wraz z linkiem do śledzenia paczki w Internecie. W szczególnej sytuacji gdyby termin miałby wynosić więcej niż 7 dni, poinformujemy Cię. 

Koszt wysyłki dla zamówień o wartości do 1 500 zł to 24,60 zł za każde 30 kg, dla zamówień powyżej 1 500 zł przesyłka jest gratis.

Koszty dostawy obejmują przeładunek i opakowanie, jak również koszty wysyłki. Koszt obsługi jest stały, natomiast koszty transportu różnią się w zależności od całkowitej wagi przesyłki. Radzimy łączenie wielu przedmiotów w jednym zamówieniu. Nie możemy łączyć w jedną wysyłkę dwóch zamówień złożonych oddzielnie, a opłaty będą miały zastosowanie do wysyłki każdego z nich. Twój paczka zostanie wysłana na własne ryzyko, ale z zachowaniem szczególnej ostrożności w celu ochrony delikatnych przedmiotów. 

Masz pytanie? - skontaktuj się z nami


The greatest theme for prestashop

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

See more

Accept

Site use cookies