Przetworniki ciśnienia, manometry, elektrozawory i nie tylko – XDrive

Firma XDrive specjalizuje się w szeroko pojętej automatyce przemysłowej. Współpracujemy zarówno z Klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi. Zależy nam na sprawnej obsłudze, dlatego do minimum ograniczyliśmy procedury, a także postawilismy na szybki i bezpośredni kontakt. Niezależnie od tego, czy planują Państwo zakup kurków manometrycznych, czy też manometrów w XDrive służymy profesjonalną obsługą i gwarantujemy bezproblemową realizację zamówienia.

Mamometry, separatory mleczarskie i inne – bogaty wybór produktów

Nasza oferta produktów jest bogata. Proponujemy między innymi manometry glicerynowe, membranowe, przemysłowe, a także manometry z separatorami higienicznymi. W naszym asortymencie znajdują się również różnego typu zawory, termometry, termopary oraz czujniki Pt100, poziomu i wilgotności.

Zawory kulkowe czy klapowe? Stawiamy na doradztwo

Zdajemy sobie sprawę, że wybór pomiędzy separatorem clamp, mleczarskim, spożywczym, a separatorem membranowym może przysporzyć nieco kłopotu, dlatego zajmujemy się również fachowym doradztwem. Dobierzemy najbardziej odpowiedni separator do danej instalacji. Chętnie podejmujemy trudne wyzwania – zachęcamy do kontaktu.
Cart 0 Shopping Cart

No products

Free shipping! Shipping
0,00 zł Total

Check out

Follow us on Facebook