O nas

Dlaczego Xdrive?


Nasze telefony włączone są przez cały dzień, a my pracujemy tak długo jak jest to potrzebne. Nierzadko przygotowujemy niestandardowe rozwiązania, które skutecznością zaskakują nawet doświadczonych branżystów. Mamy na swoim koncie realizację zamówień dla znanych korporacji oraz kilkuset niewielkich podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, poświęcając mu tyle czasu ile jest to konieczne. Jesteśmy przekonani, że nasze długoletnie doświadczenie w branży okaże się dla Państwa cenne.


Manometry, separatory membranowe, elektrozawory i nie tylko – XDrive


Firma Xdrive została założona przez Tomasza Lacha, który już w 2003 roku rozpoczął przygodę z automatyką przemysłową. Przez lata gromadził doświadczenie pracując w firmach i korporacjach dostarczających aparaturę pomiarową. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu założyć własną firmę. Obecnie XDrive oferuje szeroki asortyment i profesjonalne doradztwo w doborze AKPiA.


Dostarczamy szereg różnorodnych produktów z grupy zaopatrzenia technicznego i utrzymania ruchu. W ofercie posiadamy m.in. manometry glicerynowe, separatory membranowe, przetworniki ciśnienia i przetworniki do stref zagrożonych wybuchem, a także czujniki Pt100 czy przetworniki temperatury czy termometry. Oferujemy także zawory bezpieczeństwa, zawory kulowe oraz czujniki poziomu, sygnalizatory poziomu, etc.

Masz pytanie? - skontaktuj się z nami


Cart 0 Shopping Cart

No products

Free shipping! Shipping
0,00 zł Total

Check out

Follow us on Facebook